عکاسی عروس

فیلمبرداری عروس

کلیپ عروسی

زندگی سرشار از لحظات شیرین و دل انگیز است. گاه انقدر دلنشین که همه ی ما دوست داریم طمع آن لحظه را خود ماندگار کنیم. عکس ها قاب ماندگار احوال ماست.
یک آتلیه حرفه ای با هنر و تکنیک بالا مانع از دست رفتن اوقات خوش شما می شود و با ثبت تمام جزئیات طراوت و حس ناب لحظات را با عکس همراه می کند.
در آتلیه مذهبی راژیس تمامی کارهای عکاسی، طراحی آلبوم، روتوش عکس و چاپ عکس؛ فیلمبرداری و مونتاژ فیلم توسط بانوان متخصص، حرفه ای و خلاق در این زمینه انجام می پذیرد.
حفظ امنیت و حریم شخصی مشتریان برای ما مهمترین مسئله است. به همین منظور ما درآتلیه راژیس از قرار دادن نمونه کارهای خود در شبکه های مجازی خودداری می‌کنیم و فقط و فقط نمونه کارهای عکس و فیلم را به بانوان عزیزِ مراجعه کننده نشان می‌دهیم.
فایل اصلی عکس ها بطور کامل و بدون پرداخت هزینه ای به شما تحویل داده می‌شود و آتلیه راژیس آرشیو از عکس‌های شما نخواهد داشت.
آتلیه راژیس حق چاپ عکس را برای خود محفوظ می داند و به تعهد اخلاقی مشتریان خود اطمینان دارد که برای چاپ مجدد عکس ها به ما مراجعه می کنند.
اگر هنوز تصمیم نگرفته‌اید که مراسم‌تان کجا برگزار شود؟ چه لباسی انتخاب کنید؟ و… آتلیه راژیس این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد که بدون پرداخت هر گونه هزینه، در تمامی زمینه‌های برگزاری مراسم از ما مشاوره بگیرید.
آتلیه مذهبی راژیس آماده‌ی ثبت لحظات زیبا و عاشقانه‌ی همه‌ی شما عزیزان است. با اطمینان به حرفه‌ای بودن کادر متخصص آتلیه راژیس از شما درخواست می‌کنیم ما را با دیگران مقایسه کنید

آتلیه عکاسی و فیلمبرداری راژیس

آتلیه مذهبی راژیس به لطف اعتماد شما، با داشتن کادر متخصص و حرفه‌ای سال‌های متمادی است که به صورت تخصصی به عکاسی و فیلمبرداری جشن‌های عروسی پرداخته است. ما نیز به پاس اعتمادتان از کادر متخصص و حرفه‌ای، لوکیشن های اختصاصی (باغ، عمارت) در تهران و اطراف تهران، به روز ترین و حرفه‌ای ترین تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری برای ثبت زیباترین جشن زندگی‌تان استفاده کرده‌ایم و به این معتقدیم که صداقت در خدمت ارجحیت دارد به تجهیزات و امکانات پیشرفته.
ما در آتلیه راژیس تمامی زوایای انجام کار را صادقانه و بدون به کار بردن اصطلاحات تخصصی و کلی شرح خواهیم داد و دقیقا از همان تجهیزاتی استفاده خواهیم کرد که قبل از شروع مراسم برایتان شرح داده بودیم.
نکته قابل اهمیت دیگر برای ما و همچنین شما عزیزان حفظ امنیت و حریم خصوصی شماست. به همین منظور ما درآتلیه راژیس و از قرار دادن نمونه کارهای خود در شبکه های مجازی خودداری می‌کنیم و فقط و فقط نمونه کارهای عکس و فیلم را به بانوان عزیزِ مراجعه کننده نشان می‌دهیم.