آتلیه مذهبی عروس:

آتلیه مذهبی راژیس به لطف اعتماد شما، با داشتن کادر متخصص و حرفه‌ای سال‌های متمادی است که به صورت تخصصی به عکاسی و فیلمبرداری جشن‌های عروسی پرداخته است. ما نیز به پاس اعتمادتان از کادر متخصص و حرفه‌ای، لوکیشن های اختصاصی (باغ، عمارت) در تهران و اطراف تهران، به روز ترین و حرفه‌ای ترین تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری برای ثبت زیباترین جشن زندگی‌تان استفاده کرده‌ایم و به این معتقدیم که صداقت در خدمت ارجحیت دارد به تجهیزات و امکانات پیشرفته.
ما در آتلیه راژیس تمامی زوایای انجام کار را صادقانه و بدون به کار بردن اصطلاحات تخصصی و کلی شرح خواهیم داد و دقیقا از همان تجهیزاتی استفاده خواهیم کرد که قبل از شروع مراسم برایتان شرح داده بودیم.
نکته قابل اهمیت دیگر برای ما و همچنین شما عزیزان حفظ امنیت و حریم خصوصی شماست. به همین منظور ما درآتلیه راژیس و از قرار دادن نمونه کارهای خود در شبکه های مجازی خودداری می‌کنیم و فقط و فقط نمونه کارهای عکس و فیلم را به بانوان عزیزِ مراجعه کننده نشان می‌دهیم.

آتلیه عکاسی کودک، نوزاد و بارداری:

عروسک بازی و لالایی خواندن را در عالم بچگی تجربه کردید اما حالا واقعا مادر هستید.
درست مثل شما که شوق رسیدن مهمان کودچک‌تان را به زمین دارید ما هم مشتاق قاب گرفتن لب‌های پر از خنده و چشم‌های پر از تازگی‌اش هستیم. در آتلیه راژیس پذیرای حضورتان هستیم برای ثبت اتفاقی روشن و طلایی. ثبت عکس‌هایی قبل از رسیدن فرشته‌ی کوچک‌تان به زمین.
دغدغه انتخاب لباس را هم نداشته باشید ما در آتلیه راژیس انواع لباس بارداری را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

صبوری ویژگی مشترک تمام زنان روی زمین است.
عکاسی کودک از مشاغل سخت و پر از لذت است. پر از اتفاقات بکر. پر از کشف تازگی. ما در آتلیه راژیس با دریافت هزینه‌ای اندک برای عکاسی، صرفا به ثبت عکس از کودک دلبند شما فکر نمی‌کنیم بلکه شرایطی فراهم خواهیم کرد که کودک شما احساس شادی و راحتی داشته باشد و از گرفتن عکس لذت کافی را ببرد. برای این کارلباس‌های متنوع و دکور‌های مختلفی طراحی کرده‌ایم که قطعا کودک‌تان را وجد خواهد آورد تا ما هم شوق در نگاهش را ثبت کنیم.

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکس به عنوان یک عنصر اساسی و مهم در طراحی گرافیک به شمار می رود. در محاورات روزمره و مکالمات افراد غیر حرفه ای، از عکاسی حرفه ای تبلیغات به عنوان عکاسی صنعتی نام رده می شود. در واقع منظور تهیه عکس از محصولاتی است که در صنایع تولید می شود یا عکسی که از خطوط تولید صنایع تهیه می شود.

عکاسی ازهرموضوعی که با فعالیت های شرکتی تولیدی یا خدماتی در ارتباط باشد، در حیطه عکاسی صنعتی قرار می گیرد. پس میدان عمل عکاسی صنعتی ، بسیار وسیع است؛ زیرا تنوع محصول و خدماتی که می تواند درکشور سازنده مصرف و یا به دیگر کشورهای جهان صادر شود، نیز مطرح خواهد شد. عکاسی صنعتی در برگیرنده تمام کارهایی است که به تولیدکننده کمک می کند تا محصولاتش را تبلیغ کند و بفروشد. وظیفه عکاسی صنعتی هم این است که موضوع از جلوه و نمای بهتری نسبت به موضوع های مشابه برخوردار باشد. عکاسی صنعتی به طور خلاصه مرکز توجهش صنعت است.

عکاسی صنعتی هدفی را دنبال می کند که میل به برقراری ارتباط است. چه بسا که موثرترین عکسهای صنعتی ، عکسهایی ساده و سرراست بوده اند که از تمهیدات عکاسی ، فنون غیرمتعارف و جلوه های ویژه در آنها خبری نبوده یا بسیار کم از آنها استفاده شده است

نمونه فیلم

یکی از صدها نمونه فیلم های ساخته شده توسط استودیو راژیس

چرا قبل از انتخاب آتلیه لازم است به آتلیه راژیس مراجعه کنید.

زندگی سرشار از لحظات شیرین و دل انگیز است. گاه انقدر دلنشین که همه ی ما دوست داریم طمع آن لحظه را خود ماندگار کنیم. عکس ها قاب ماندگار احوال ماست.
یک آتلیه حرفه ای با هنر و تکنیک بالا مانع از دست رفتن اوقات خوش شما می شود و با ثبت تمام جزئیات، طراوت و حس ناب لحظات را با عکس همراه می کند.
در آتلیه مذهبی راژیس تمامی کارهای عکاسی، طراحی آلبوم، روتوش عکس و چاپ عکس؛ فیلمبرداری و مونتاژ فیلم توسط بانوان متخصص(کادر خانم)، حرفه ای و خلاق در این زمینه انجام می پذیرد.
حفظ امنیت و حریم شخصی مشتریان برای ما مهمترین مسئله است. به همین منظور ما در آتلیه راژیس از قرار دادن نمونه کارهای خود در شبکه های مجازی خودداری می‌کنیم و فقط و فقط نمونه کارهای عکس و فیلم را به بانوان عزیزِ مراجعه کننده نمایش می‌دهیم.
فایل اصلی عکس ها بطور کامل و بدون پرداخت هزینه ای به شما تحویل داده می‌شود و یکی از خصوصیات ویژه آتلیه راژیس عدم نگهداری آرشیو عکس و فیلم است.
آتلیه راژیس حق چاپ عکس را برای خود محفوظ می داند و به تعهد اخلاقی مشتریان خود اطمینان دارد که برای چاپ مجدد عکس ها به ما مراجعه می کنند.
اگر هنوز تصمیم نگرفته‌اید که مراسم‌تان کجا برگزار شود؟ چه لباسی انتخاب کنید؟ و… آتلیه راژیس این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد که بدون پرداخت هر گونه هزینه، در تمامی زمینه‌های برگزاری مراسم از ما مشاوره بگیرید.
آتلیه مذهبی راژیس آماده‌ی ثبت لحظات زیبا و عاشقانه‌ی همه‌ی شما عزیزان است. با اطمینان به حرفه‌ای بودن کادر متخصص آتلیه راژیس، از شما درخواست می‌کنیم ما را با دیگران مقایسه کنید.

تخصص های ما

عکاسی
فیلمبرداری
تدوین
طراحی و روتوش
چاپ

خدمات استودیو راژیس

 • عکاسی

  این عکس‌ها هستند که حرف می‌زنند، لحظه‌هایی که اگر آن‌ها را قاب نبندیم حیف می‌شوند. لحظه‌هایی که خوب است بمانند. خوب است که جاودانه شوند. خوب است که همیشه باشند.
  ما نگاه ظریف و هنرمندانه‌ی عکاسان آقا را نفی نمی‌کنیم اما در آتلیه راژیس از شما می‌خواهیم ظرافت و دقت کادر بانوان ما را در ثبت لحظات رویایی، طراحی آلبوم و دقت و ریزبینی‌شان را در روتوش عکس شما با سایر همکاران ما مقایسه کنید تا با آسودگی خیال بیشتری به شما خدمت کنیم.

 • فیلم برداری

  ما در آتلیه راژیس معتقدیم کیفیت برگزاری مراسمِ شما بر عهده‌ی ماست و این وظیفه‌ در عین سخت و سنگین بودن برای ما لذت بخش است به همین خاطر برای ثبت و قاب کردن این لحظات رویایی و زیبا از حرفه‌ای ترین و به روز ترین تجهیزات استفاده می‌کنیم. فیلم عاشقانه‌ترین جشن روز زندگی‌تان را میتوانید از ما با کیفیت FULL HD و 4K و سینمایی بخواهید و شک نداشته باشید که تمامی مراحل ضبط فیلم، تدوین و مونتاژِ جشن‌تان توسط کادر خانوم انجام خواهد شد.

 • طراحی و روتوش و چاپ

  عمر عکس‌ها هزار سال است.
  این جمله غیر قابل باور نیست وقتی در آتلیه راژیس شما می‌توانید بدون تفاوت قیمت در چاپ، نوع جنس کاغذ را انتخاب کنید و ما در آتلیه راژیس به شما تضمین می‌دهیم که از مرغوب‌ترین نوع کاغذ، بالاترین کیفیت چاپ ممکن در ایران، جدیدترین دستگاه‌های چاپ و ظهور و با کیفیت‌ترین چسب‌ها و لایه‌‌ها برای به یادگار نگاه داشتن لحظات زیبا و منتخب شما استفاده کنیم.

 • مشاوره هنری

  اگر هنوز تصمیم نگرفته‌اید که مراسم‌تان کجا برگزار شود؟ چه لباسی انتخاب کنید؟ و… آتلیه راژیس این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد که بدون پرداخت هر گونه هزینه، در تمامی زمینه‌های برگزاری مراسم از ما مشاوره بگیرید.
  آتلیه مذهبی راژیس آماده‌ی ثبت لحظات زیبا و عاشقانه‌ی همه‌ی شما عزیزان است. با اطمینان به حرفه‌ای بودن کادر متخصص آتلیه راژیس از شما درخواست می‌کنیم ما را با دیگران مقایسه کنید.