آتلیه عکاسی کودک

عکاسی کودک

عکاسی نوزاد

عکاسی بارداری

عروسک بازی و لالایی خواندن را در عالم بچگی تجربه کردید اما حالا واقعا مادر هستید. در آتلیه عکاسی کودک (عکاسی کودک عکاسی نوزاد عکاسی بارداری) ما هم درست مثل شما که شوق رسیدن مهمان کودچک‌تان را به زمین دارید ما هم مشتاق قاب گرفتن لب‌های پر از خنده و چشم‌های پر از تازگی‌اش هستیم. در آتلیه راژیس پذیرای حضورتان هستیم برای ثبت اتفاقی روشن و طلایی. ثبت عکس‌هایی قبل از رسیدن فرشته‌ی کوچک‌تان به زمین.

دغدغه انتخاب لباس را هم نداشته باشید ما در آتلیه راژیس انواع لباس بارداری را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

صبوری ویژگی مشترک تمام زنان روی زمین است.

عکاسی کودک از مشاغل سخت و پر از لذت است. پر از اتفاقات بکر. پر از کشف تازگی. ما در آتلیه راژیس با دریافت هزینه‌ای اندک برای عکاسی، صرفا به ثبت عکس از کودک دلبند شما فکر نمی‌کنیم بلکه شرایطی فراهم خواهیم کرد که کودک شما احساس شادی و راحتی داشته باشد و از گرفتن عکس لذت کافی را ببرد. برای این کارلباس‌های متنوع و دکور‌های مختلفی طراحی کرده‌ایم که قطعا کودک‌تان را وجد خواهد آورد تا ما هم شوق در نگاهش را ثبت کنیم.

عمر عکس‌ها هزار سال است.

این جمله غیر قابل باور نیست در آتلیه راژیس

شما می‌توانید بدون تفاوت قیمت در چاپ، نوع جنس کاغذ را انتخاب کنید و ما در آتلیه راژیس به شما تضمین می‌دهیم که از مرغوب‌ترین نوع کاغذ، بالاترین کیفیت چاپ ممکن در ایران، جدیدترین دستگاه‌های چاپ و ظهور و با کیفیت‌ترین چسب‌ها و لایه‌‌ها برای به یادگار نگاه داشتن لحظات زیبا و منتخب شما استفاده کنیم.